1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот ден преку слики

Дискусија во 'Канта' започната од злоба, 21 јули 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. злоба

  злоба Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2020
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  3.111
  Пол:
  Женски
  Мислев дали да создадам оваква тема пред некое време. Јас гледам многу daily vlogs на Youtube и баш се интересни, ти покажуваат што правеле преку денот.

  Можете тука да си ги објавите вашите слики од денот со кратко објаснување.
  Пр. сте се виделе со другарка, сте биле на шопинг, на работа итн.
   
 2. anelchylola

  anelchylola Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2019
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
  Priprema za polaganje na poligon (hollest)
   

  Прикачени фајлови:

  • poligon-asuc.jpg
   poligon-asuc.jpg
   Големина на фајлот:
   99,2 KB
   Прегледи:
   66
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.550
  Допаѓања:
  72.528
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.