1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашиот оброк преку фотографија

Дискусија во 'Канта' започната од creshicka, 4 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  Ставете слика од вашиот оброк. :)
  лебче, маргарин, пилешки гради, краставички, и ротквици :P
   
 2. Araksi

  Araksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  17
  Сликнете го вашиот оброк.

  [​IMG]

  Проја со Беровско сирење
  [​IMG]
  Колач со афион
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.