Вашиот стил на облекување

Дискусија во 'Канта' започната од smilleyy, 27 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smilleyy

  smilleyy Активен член

  Се зачлени на:
  27 март 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  11
  Здраво на сите. :) Ја орворив оваа тема за да кажете каков е вашиот стил на облекување.. :) Ако не треба да има ваква група слободно заклучете ја. Мојот стил е ЕМО. Кков е ваштиот ? :)
   
  На sweeetyy и sm1zla им се допаѓа ова.
 2. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Според мене оваа тема е ОК. Мојот стил е обичен ништо по различно од другите..:)
   
  На sweeetyy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.