1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашите најкратки врски

Дискусија во 'Врски' започната од black-angel, 5 ноември 2012.

 1. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Секој имал по некоја кратка врска , што дури и се зачудил на понудата на партнерот , кога веќе смислил да ја заврши за толку кратко , резултат само потрошено време !

  Мојата најтрагично кратка врска траеше дури 1 ден ден за да ми каже дека сме биле различни светови и би било подобро да раскинеме :fubar: |(
  А втората најкратка траеше дури една недела , за типот да го снема нигде никаде :swear:

  Кај вас? Сте имале ли вие смешно кратки врски ?
   
 2. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.416
  да...сум имала врска што траеше 2 недели...
  во тие 2 недели ако се видовме само 2-3 пати и потоа јас му се скарав :$
  не ми се ни допаѓаше ама ете сакав да пробам да видам како ќе ми биди со него :)
   
 3. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7.844
  Допаѓања:
  11.013
  Јас така со еден излегов една вечер и утредента му кажувам дека толку ќе биде. Лошо се бакнуваше , ќе ме задави не можев ритам да фатам.
   
 4. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  не сум имала вакви врски,а и ваквите авантури неможат да се наречат врска сум имала една крака авантура траеше неколку недели девкото беше од странство ама беше мммммммммммммм...
   
 5. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.860
  Допаѓања:
  11.236
  Пол:
  Женски
  Кога бев 15 години на еден дечко му реков дека ке му бидам девојка( народски кажано се фативме ) ама утредента му раскинав оти ми беше страв од бакнување :rofl: младост лудост :D
   
  На krofnicka27 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.176
  2 дена,не ни знаев дека сме во врска,мислев дека само сме се смувале :^) :lol:
   
 7. zoki-poki

  zoki-poki Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2010
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  370
  мммм една недела ...ама бев мал :lol:
   
 8. MissLayla

  MissLayla Активен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  мене најкратка врска -дууури еден месец, али се видовме 2 пати, еднаш кога се фативме и еднаш кога раскинавме :lol:
   
  На piksooki, krofnicka27 и Faline им се допаѓа ова.
 9. ivvy86

  ivvy86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  16
  Цели две недели со вкупно 3-4 гледања :D
   
 10. Boomgirl

  Boomgirl Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  25
  Една недела ,кога бев помала.. :lol:
   
 11. UltrasGirlMKD

  UltrasGirlMKD Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  28
  Пет дена :fubar:
   
 12. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Траеше околу еден месец, дечкото си беше на место, се трудеше, ми се свиѓаше на почеток, ама не ја осеќав потребната хемија. Последните денови дури и одбивен ми беше, не сакав да го видам и му кажав дека не сакам повеќе да се гледаме со многу внимателно избрани зборови, зашто не му беше јасно и беше доста загреан :angel:
   
 13. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  Тоа беше врска без врска. :D
  Бевме заедно 1 месец, со 10-тина раскини. Се слушавме телефонски, и неколку пати се видовме.
  Ама нит се бакнавме, нит ништо. :D
  И драго ми е поради тоа! А воедно, тоа беше мојата прва 'врска'. :lol:
   
 14. IvanovskaM

  IvanovskaM Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  245
  4отина минути во прва/втора средно. Се мувавме две-три недели, излеговме во диско и се фативме. Ми рече дека ќе оди до кај другарите, ама видов како игра со друго девојче и одма му раскинав :D
   
 15. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.607
  Пол:
  Женски
  1 недела .. глупости :lol:
   
 16. RibljaCorba

  RibljaCorba Нов член

  Се зачлени на:
  12 мај 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Сум била во врска цела недела, замисли :D типот ми раскина на најглупиот можен начин, преку мсн. идиот
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.277
  Допаѓања:
  22.551
  Пол:
  Женски
  Оваа последната таква ќе ми биде :doh:
  јас па со сет ум што се замарав не знам :fubar:
   
 18. angiee909

  angiee909 Активен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  5 дена .. отидов на одмор и таму го изневерив дечкото, не ни беше баш нешто врската , морав да му кажам .. раскинавме :)
   
 19. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  797
  Мојата прва "врска" траеше дури еден цел месец. Имав 13 години, се "фативме" на 1 декември, ми раскина на 1 јануари на фејсбук, а се немавме ни слушнато таа година. :D Следниот ден го видов со бившата, па си ја поврзав целата работа и добро го опцув. :D
   
 20. KittyCat84

  KittyCat84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  4 дена...ужас :o