Вашите најкратки врски

Дискусија во 'Врски' започната од black-angel, 5 ноември 2012.

 1. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.406
  Пол:
  Женски
  Едвај една недела, не издржав јас. Типот си беше на место, ама јас дете несозреано и само си мислев што ако ме изневери бла бла и му раскинав од пусти страв. Сега си има женска, веќе 2 години, озбилен бил. (facepalm)
   
  На sugarlips, Таа Сум и Priroden им се допаѓа ова.
 2. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.741
  Допаѓања:
  110.622
  Три месеци. :$
   
 3. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  599
  Допаѓања:
  9.350
  Пол:
  Женски
  Првата врска 2 недели:lol:
   
 4. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  17.244
  Пол:
  Женски
  Месец,два хаххаа:lol::lol:
   
 5. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.805
  Пол:
  Женски
  Два месеци.
  Сосема доволно за некој да си го покаже вистинското лице, а ти да му го покажеш патот подалеку од тебе :D.
   
  На LittleGirl626 и Anja98 им се допаѓа ова.
 6. SnowQueen17

  SnowQueen17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2014
  Пораки:
  367
  Допаѓања:
  139
  Пол:
  Женски
  На 14 год., врска 1 месец и 1 лапање :D(facepalm)
   
  На Priroden му/ѝ се допаѓа ова.
 7. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  1.763
  Пол:
  Женски
  We got champion :) dve vrski od po samo 1 den.....ako mozat da se narecat vrski
   
 8. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.734
  Допаѓања:
  4.818
  Пол:
  Женски
  Не' цели 24 часа.
  Младост - лудост :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На macencef му/ѝ се допаѓа ова.
 9. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  9.091
  Пол:
  Женски
  1 недела :rofl:
   
 10. 1418

  1418 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Eden mesec
   
 11. selalas

  selalas Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
 12. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.836
  Допаѓања:
  7.715
  Една недела :D
   
 13. bombona23

  bombona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  1.786
  Најкратки врски.... 4 часа! 8)
   
 14. Anja98

  Anja98 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  551
  Пол:
  Женски
  2 месеци му требаа на моронот да си го покаже лицето. Одма кога се случи тоа дојде и раскинувањето. Не ви требаат луѓе во животот што не знаат да ве ценат(n)(n)(n)
   
 15. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.492
  Допаѓања:
  17.620
  Пол:
  Женски
  Со првиот "дечко" две недели.:D
   
  На Petar80 и Dust им се допаѓа ова.
 16. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.115
  Пол:
  Женски
  Najkratka vrska ... 2-3 dena.
   
  На ninja35, Tajnaotrovna и Petar80 им се допаѓа ова.
 17. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  44.625
  Пол:
  Машки
  некој 15/6 ако се рачунаат за врски од по два три дена
   
  На SummerGirl и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 18. Pcelka94

  Pcelka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2015
  Пораки:
  1.198
  Допаѓања:
  4.383
  Пол:
  Женски
  Oкoлу 3-4 денa нaјвеќе неделa :D
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.816
  Допаѓања:
  85.225
  два часа....може и неколку минути...:smirk:
   
  На SummerGirl, Petar80, Crna Dama и 2 други им се допаѓа ова.
 20. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.222
  Пол:
  Женски
  Еден ден :rofl:
   
  На Petar80 и Crna Dama им се допаѓа ова.