Вашите најкратки врски

Дискусија во 'Врски' започната од black-angel, 5 ноември 2012.

 1. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.590
  Допаѓања:
  14.183
  Пол:
  Женски
  2дена (се мислев како да му раскинам , ужасно се муваше , коа ме разлигави , коа ми го пикна цел јазик до грклан лелее :puke:)
   
  На Prijatelot, La.loca, Lolo5 и 3 други им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  15.778
  Допаѓања:
  145.693
  5-6 саати.
   
  На piksooki, La.loca и Lolo5 им се допаѓа ова.
 3. blondegirl95

  blondegirl95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2017
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  94
  Пол:
  Женски
  5 дена(facepalm)
   
  На Prijatelot и Lolo5 им се допаѓа ова.
 4. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  524
  Пол:
  Женски
  Месец дена(facepalm)
   
 5. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.849
  2 недели :(
   
 6. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.781
  Пол:
  Женски
  3 недели:D
   
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.462
  Пол:
  Женски
  Само три часа.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Режисерот

  Режисерот Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Сите врски ми се кратки 1 месец доволно е, секогаш сум иницијатор на сите кавги и секогаш јас прекинувам . Не знам до мене ли е , до нив ли е?
   
 9. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.462
  Пол:
  Женски
  Самиот велиш дека ти си иницијатор за сите кавги, што значи до тебе бил фелерот.
  (да ти одговорам на прашањето што си го постави после одговорот).
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Режисерот

  Режисерот Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Многу брзо ми здосадува можно е, инаку женско сум( да не ве буни името)
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 11. worrieddd

  worrieddd Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  3.504
  Пол:
  Женски
 12. Tejjy

  Tejjy Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2018
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  168
  Пол:
  Женски
  Точно 1 месец.
   
 13. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  970
  Пол:
  Женски
  Брзо ми здосадуваат со фактот дека не ми се интересни карактерно, не сексуално.
  Така да 1 недела. И тоа мислам дека е многу.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  5.109
  Пол:
  Машки
  недела дена, ме запозна преку другар т.е негова братучеда ме бендиса, и дадов број од вториот ден веќе почна да ми ѕвони нон стоп и контролира каде одам и што одам. И се скарав за 3 дена. :D
   
 15. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  pff 4-5 dena..
   
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.399
  Допаѓања:
  126.457
  Пол:
  Женски
  2 недели неофицијална (дури премногу беше) и 3месеци друга официјална. 8-|
  Сега со овој памет ни 1 кафе не би испила не па толку денови да си губам. :wasntme::D
   
  На piksooki и H.VAGA им се допаѓа ова.
 17. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.123
  Допаѓања:
  733