Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашите пијани искуства :)

Дискусија во 'Канта' започната од Gentleman..D, 28 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  Ајде да видиме кој е расположен да си каже како се однесува кога е пијан и да ни раскаже за некое искуство под алкохол..
  Не дека кизнај колку пати се имам опијането..ама шо е врвното се имам и дрво напраено..
  Епа да ви кажам јас шо прам..подобро кажано шо не прам..тресам глупости,се смеам,плачам,пајџам по земја,барам уште да пијам,се тркалам по земја...размавувам по лујџе..и така ред други работи.. :lol:
  Сега вие кажете си ;)
  и се извинувам многу ако темате е дупла...ептен се извинувам :sweat:
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  Мене едно пијанство ме кошташе здравјето на мојот живот не е битно шо и како но уште се лечам поради тоа...така да не би сакала да коментирам околу тоа
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.015
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.