Вашите љубовни прекари

Дискусија во 'Врски' започната од kejsi, 8 март 2010.

 1. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  368
  Пол:
  Женски
  Срценце, вервер, Цуценце :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. vec

  vec Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Не ми е сеуште дечко но гледам дека оди натаму, ме вика убавкаа, срце, најубава си и такаа..
   
 3. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.614
  Лепотица. :lol:
   
 4. moni.red

  moni.red Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Душа, бебе, сонце :)
   
 5. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  srce, ma4e duso i posledno vreme najmilo moe a koa ke se nekad rcneme mi se slucuva da mu kazam i kakvo zverce sii on mi vika zadrzi go toa za posle xa xa xa
   
 6. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.656
  Рѓо. И мац. Или маче.

  Не сме лицемери ние... ;)
   
 7. Christina.A

  Christina.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  352
  Муце,мило,пи*ка,свинче,идиотче. :rofl:
   
 8. Be-yO-nCe

  Be-yO-nCe Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  5.270
  Пол:
  Женски
  Душе,бебе...

  Тој мене спринтер(глушецот од нинџа желките) јас него жаблак! :rofl:
  Има мноооогууу други такви "слатки" прекарчиња во зависност од моментот...Ама си знајме ние дека се од љубов кажани :inlove: :$
   
 9. AnaMKD

  AnaMKD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  115
  Среќо, љубов, маче.... :rofl:
   
 10. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  86
  Па вака,зависи од пригодата :) .....ако сме во народ,друштво-злато,ако се лутам јас он ми вели-крофна,кога ми е сладок му викам-буци,кога се караме ја нему-4ук,он мене-секира кога сме во кревет он мене-ма4ка и тигрица,ја нему-животно.Има уште ама сеа не ми текнува :inlove:
   
 11. buterfly.fly.away

  buterfly.fly.away Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  19
  пингвин , дебел/дебела , свиња , идиот :inlove:
   
 12. Goddest

  Goddest Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  42
 13. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  368
  Пол:
  Женски
  Цуценце и Вервер :inlove:
   
 14. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  141
  јас неможам веќе да ги допамтувам.... на почетокот ми викаше кокошка меченце газуле кукле...сега поќето сонце... :D
   
 15. Kom.pot

  Kom.pot Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.276
  Душо,Мило,Сонце, Злато
   
 16. FromSunriseTillDawn

  FromSunriseTillDawn Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  тој беше моето Бебе.. најубаво бебче..

  ама се што е убаво - кратко трае.
   
 17. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  472
  Малечка и Ципи Рипи :lol: :lol: Ја него Вини Пу :rofl:
   
 18. pavlinapale

  pavlinapale Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Смрдло/ смрдла , замакан , пиздо , дебел, штркче , срце, злато итн.... :D
   
 19. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  722
  Душка , бебче , маче , љубовниче , срценце итн :D
   
 20. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  2.864
  Пол:
  Женски
  Срце, душо, сонце, цуци, маче, свинче, љубов ....итн :D ... А кога ќе ме изнервира му викам копил :lol: :inlove: