1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ваши видеа [Fan Made]

Дискусија во 'Насмевка' започната од Radiance, 11 февруари 2012.

 1. Radiance

  Radiance Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  170
  Во темава постирајте ги сите видеа кои сте ги направиле со сопствен труд и креативност =). Моиве ги правам зависно од моментот на расположението. Често си правам вакви клипчиња а.к.а Tributes на едни од моите омилени ликови од стриповите што сум ги читал како мал или на некој рандом лик кој ми дал добра причина да направам Fan видео за него.


  http://www.youtube.com/watch?v=8SWqwZc61T0

  http://www.youtube.com/watch?v=aX6dAPbhkvI

  http://www.youtube.com/watch?v=PFp5tbHkqDU

  http://www.youtube.com/watch?v=uf1SeMXpdXQ

  http://www.youtube.com/watch?v=_NZgSPe78YE