1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вежбање за време на менструален циклус

Дискусија во 'Канта' започната од enaveko, 16 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. enaveko

  enaveko Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  12
  Здраво девојки...релативно сум нова на форумот ( поактивен читач сум:), но ме интересира вашето искуство, дали вежбате дури имате добиено, посебно првиот ден? Јас искрено не се штедам, битно ми е претходно да се напијам кетонал, или сл, да ја ублажам болката за да го издржам тренингот. Паметно ли е тоа???
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.