Вежби за зацврстување на задникот

Дискусија во 'Фитнес' започната од poisonF, 19 ноември 2009.

 1. blabla0000

  blabla0000 Активен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2013
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  1
  Јас направив преко 100 без престанок иии сабајлево едвај станав од кревет :@ :$ и веќе ќе правам по 20 највеке постепено ќе ја зголемувам бројката а не од прва над 100 хаха :D
   
 2. blabla0000

  blabla0000 Активен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2013
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  1
  Може да ми пратите некој линк кои вежби да ѓи правам за подобар задник ? :$ :$ :D
   
 3. Sunchild

  Sunchild Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  358
 4. izabela63-64

  izabela63-64 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2013
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  44
  Може ли некој да ми каже дали капучиното и сите кофеини влијаат врз зацврствувањето на задникот?
   
 5. XMaN

  XMaN Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  2.354
  Не, само физички вежби.
   
 6. blabla0000

  blabla0000 Активен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2013
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  1
  А можеби знаете што треба да јадам за да дојдам до поголем задник :P
   
 7. Sunchild

  Sunchild Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  358
  Протеини+специјално таргетирани вежби!
   
  На blabla0000 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.348
  Допаѓања:
  1.143
  Пол:
  Женски
  Вежби за зацврстување на задникот

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Sunchild му/ѝ се допаѓа ова.
 9. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  388
  Допаѓања:
  93
  Девојки зошто отварате вакви теми за вежби за задник,стомак,бутини...кога многу убаво и добро ви се објаснети вежби на насловната на Фемина. :!:
   
 10. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.348
  Допаѓања:
  1.143
  Пол:
  Женски
 11. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  713
  Пол:
  Женски
  дали со вежбање може да се дојде до ваков задник?
   

  Прикачени фајлови:

  На The.king му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  942
  Допаѓања:
  500
  Пол:
  Женски
  Дали со овие вежби се зголемува задникот? :?:
   
 13. 12masima

  12masima Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  29
  Предлог видео вежби за зацврстување на задник испробани anyone ? :D
   
 14. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  713
  Пол:
  Женски
  велат најефикасни се чучњевите ама се разбира треба и други вежби.побарај на фемина,има и на нотформен
   
 15. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.251
 16. Edie.S

  Edie.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Мене овие ми се супер. Кратки ама ефикасни :)
  http://www.youtube.com/watch?v=5LLFHwI3SJM
   
  На 12masima му/ѝ се допаѓа ова.
 17. The.king

  The.king Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  138
  препорака за најефективни вежби за обликување и зацврстување на задникот...anyone?
   
 18. Mini-Mouse

  Mini-Mouse Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.438
  Пол:
  Женски
 19. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  675
  може со вежби,секако не баш ваков, има фотошоп на сите слики на манекенките :)

  иначе јас овие ги правам веќе неколку дена, изгледаат лесни ама не се издржува :D
  http://www.youtube.com/watch?v=xsrCv3OktCs
   
 20. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.157
  Мојот е ваква конструкција ;(  А сакам да е ваков!

  Почнав да џогирам и да вежбам. Одамна работам на него, добро не така ептен одамна и плус не вежбам континуирано.
  Еве сега одам да вежбам.

  Па ќе видиме колку ќе успеам.
   

  Прикачени фајлови: