1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Велешанец си ги силувал трите ќерки

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Offspring, 27 август 2010.

  1. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Овој грозен настан, за кој дури не можам да најдам соодветна придавка, такви одвратни емоции предизвикува кај мене, што не можам да ви опишам, поготово кога ќе се сетам за колку мали деца станува збор. Второ, девојка сум нели, и можам или поточно, НЕ не можам да замислам колку им е, со извинување, сј**ан животот на тие три мали души :( ми се плаче и се ежам буквално, и секоја помисла само ме стресува.
    Сепак не можам а да не забележам - која е таа мајка која немала појма дека вакво нешто им се случува на нејзините ќерки и како е тоа воопшто можно дај нека ми објасни некој?!?! Ги бања, ги чува, ги пази, најмногу време токму таа поминува со нив, па еве и да не примети за време на бањање некои промени, па човече емотивно ќе ги осети дека нешто не е во ред со нив! Стварно ми е тешко за верување дека мајка им не знаела ништо. Мајките наши шо се вика само по дишење не познаваат дека не сме расположени а не па да не знаат за вакво нешто или барем да забележат промени во однесување. Невозможно ми е да го сфатам ова.
    А смртна казна?! Хм,што знам. За вакви изопачени луѓе смртта е спас, пикни го во затвор и никогаш да не искочи. Мене ако ме прашате би ги мачела ваквите ама не знаете како, за муда и нека виси бре! Смртта нема да го нормализира за жал животот на тие мали девојчиња :(
     
  2. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Леле значи ми се грози од вакви луѓе ма ова е најстрашно злосторство од сите треба настрашна најболна и најспора смрт па да си го види господ он :swear: :envy: Па толку мали деца 3 5 и 7 години гревчиња ;( Ептен ми е жал за децата сега ќе си имаат трауми офф леле гревота ;(
     
  3. Neytiri

    Neytiri Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    1.289
    Допаѓања:
    2.457
    Монструм е мал збор !! За ваквите БАВН И БОЛНА СМРТ !! Ноктите да му ги вадат, па очите, па кастрација, кожата да му ја дерат полека болка да осетат скапани психопати !!!!!!! :@ :@ :@
     
  4. Valerin

    Valerin Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.717
    Допаѓања:
    5.271
    А мајката каде била цело време!? Шетала овци ли бре? :@
    За нејзините деца се работи! Ако живееле во заедница (ако не разбрав погрешно) како можела да дозволи вакво залоуставување на сопствените деца? Очигледно дека и неа и фалела некоја жичка :?:
     
  5. Emilly14

    Emilly14 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    2
    леле загреота дечината :x
    Па немал ли осет човеков :@ еееееј твои деца се бре будало !! (а и да не се негови, за било кој да се работи греота е бе! )
    Овој треба да се Каменува ! Или жив да се закопа! :@ :swear:
    Па како ке продолжат дечината да живеат бре ?! Возрасни неможат да се соземат од тие трауми а не пак дете од 3 годинки! :fubar: :swear:
    :@ :@ :@ :@
     
  6. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    како што велат психолозите : " траумите од детството се чуствуваат во текот на целиот живот" и навистина е така :puke: за жал

    за такви психопати да ги фатиш за тестисите да им ги откорнеш и да им ги ставиш во уста да си ги голтнат

    а мислам дека човеков е навистина монструм над монструмите, да повредиш свое дете треба да си од санта лед(без чуства) а не уште да го силуваш кутрички дечиња, кој знае каков ке им биде животот понатаму, душички, жал ми е за нив ;( :worried: :x
     
  7. crtanfilm

    crtanfilm Нов член

    Се зачлени на:
    28 април 2012
    Пораки:
    581
    Допаѓања:
    79
    Гнида!