1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам за совет

Дискусија во 'Канта' започната од Christina30, 23 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Christina30

  Christina30 Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Ве молам предложете вежби за спојлери и за местото околу мишките што е? Поточно меѓу градите и мишките. Фала однапред :)
  [mod-naslov:2ke537cj][/mod-naslov:2ke537cj]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.