1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам помогнете ми

Дискусија во 'Канта' започната од daddyprincess, 15 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. daddyprincess

  daddyprincess Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Па вака .. Мојот татко слави роденден во петок .. сакам да му приредам изненадување .. најпрво ми текнува на неккоја торта во вид на срце .. ако имате идеи ве молам пишете ми .. благодарам :)
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.296
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.