1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Визии

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 21 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Во последно време ми се случува нешто чудно. На пример ќе одам на кафе со било кој и одеднаш се враќам некако и ми текнува од негде дека е веќе видено(како да гатам) и знам дека тоа ќе го носел(пр. ташна,венче и др.). Многу чудно, но по некогаш и што ќе зборува личноста мене ми е познато.

  Незнам како да го дефинирам!
  Мене ме интересира дали и на вас ви се случуваат вакви работи и ако да ве молам за помош! :(
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.686
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.