Виртуелен читач на мисли

Дискусија во 'Форумски игри' започната од srcesrce, 2 јули 2012.

 1. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
 2. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Интересно :D
   
 3. buterfly.fly.away

  buterfly.fly.away Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  19
 4. MaCa-J

  MaCa-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  133
  Еј стварно бе. :rofl:
   
 5. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  хахахаах интересно :D :D
   
 6. la-lita-e

  la-lita-e Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  150
  Стварно ми погоди бре :D
   
 7. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  ллелеле стварно повеке пати играв и се ми погоди
   
 8. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.094
  prviot pat zamisliv 55 i okej izleze toj simbol ali poslem zamisliv 5 pati po red 20 i ne izleze huhuhu busted :!:
   
 9. SimplyElegant

  SimplyElegant Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  773
  Пол:
  Женски
  Само првиот пат не ми погоди :D
   
 10. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  221
  3 пати пробав и 3 пати ми погоди. Браво. :)
   
 11. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  624
  и мене
   
 12. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Пробав 10 пати, и се ми погоди. :D
   
 13. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  и мене исто
   
 14. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  nekolku pati probav samo ednash mi pogodi :)
   
 15. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.861
  Допаѓања:
  26.335
  Пол:
  Женски
  Aww... стварно бе! :$ :$
   
 16. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
  Погоди :)
   
 17. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.861
  Допаѓања:
  26.335
  Пол:
  Женски
  Го сфатив!!! :muscle:

  Значи кој број да си замислите (двоцифрен) после пресметувањето пора да добиете или 9, или 18 или 27, или 36, или 45, или 54, или 63, или 72 или 81, и ако погледнете ќе забележите дека на овие броеви секогаш има ист симбол. И фактички, го дава тој симбол кој стои во овие броеви и е просто невозможно да згреши. Ако згреши значи дека вие не сте одземале точно. И така тоа секогаш кога ќе гликнете Probajte ponovo се мени симболот за да се различни. Тоа е целата фора, ама сепак е интересно.
   
 18. BelieberYeahh

  BelieberYeahh Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  1.394
  Допаѓања:
  2.166
  Пол:
  Женски
  од 3 пати еднаш ми погоди ;)
   
 19. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Машки
  Не ми погоди! :devil:
   
 20. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Првиот пат Да.Наредните не!