Вицови за плавуши

Дискусија во 'Насмевка' започната од Responsible, 22 јули 2011.

 1. vanna

  vanna Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  1.640
  Пол:
  Женски
  Земал некој тип плавуша и еден ден доаѓа он порано дома и затекнува непознат маж во брачниот кревет.Го отвара ормарот и вика:
  -Жено колку пати треба да ти кажам, он треба да се скрие, а не ти!

  добар mali172.gif
   
  На P.S.love, blonde_supergirl, Acka22 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. vanna

  vanna Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  1.640
  Пол:
  Женски
  Влегува плавуша во земјоделска аптека :
  - Ве молам, дајте ми семе за птици.
  - А колку птици имате?
  -Ниедна, ама сакам да засадам неколку.
  [​IMG]
   
  На P.S.love, Kimberly11, tockaAa. и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. pancake15

  pancake15 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  И дале на плавуша 50 денари со зборовите: Еве ти пари за доручек. И таа ги изела.:D:D
   
  На MistyZ1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Acka22, Outlook и Kimberly11 им се допаѓа ова.
 5. black_lover

  black_lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Женски
  Јас сум плавуша по карактер хахахах,а бојата на коса ми е светло кафеава :3 хахах,но сепак сите плавуша ме викаат јахаххах.
   
 6. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  17.612
  И велат на плавуша:
  – Сега ќе треба да пополните IQ тест.
  – Што е IQ?
  – Тестот е завршен. Ви благодариме.
   
  На diskreten32, Acka22, Outlook и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На P.S.love и blonde_supergirl им се допаѓа ова.
 8. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Dadusicka и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 9. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На P.S.love и CrazyGirl15 им се допаѓа ова.