Вицови

Дискусија во 'Насмевка' започната од Mimi, 22 ноември 2009.

 1. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  1.332
  Пол:
  Машки
  Мъж пита жена си:
  -Спиш ли?
  -Не.
  -Е, как ще спиш, то злото никога не спи...
   
  На sjdgo, Роберт 7, Dadusicka и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
  D6EF1F11-830A-4C77-AF1E-116316644B1E.jpeg
   
  На Роберт 7, Milobebence и Abc07 им се допаѓа ова.
 3. popeto

  popeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2019
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  1.422
  Пол:
  Машки
  Screenshot_20191022-201619_Facebook.jpg

  Screenshot_20191022-201603_Facebook.jpg
   
  На Роберт 7, Milobebence и Abc07 им се допаѓа ова.
 4. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
  A453994A-B282-4E67-B461-36047E2F0AA5.jpeg
   
  На Роберт 7 и Abc07 им се допаѓа ова.
 5. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
 6. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  274
  Пол:
  Машки
  - Ајде да имаме секс...
  - Не можам, се плашам...
  - Од што се плашиш?...
  - Од бременост...
  - Ама тоа во никој случај не може да се случи...
  - Ветуваш Перо?...
  - Ветувам Столе...
   
  На Dadusicka, sj *O*, Abc07 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
  0B438E38-A2C2-4FD4-871D-47CF9BF30041.jpeg
   
  На P.S.love, Dadusicka, eta и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  872
  Допаѓања:
  5.976
  Пол:
  Женски
  IMG_20191102_101102.png
   
  На P.S.love, sjdgo, Dadusicka и 6 други им се допаѓа ова.
 9. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
  D9BB67C9-CA8C-4C92-95E6-96A5BB0CAD45.jpeg
   
  На nightingale, CrazyGirl15 и Abc07 им се допаѓа ова.
 10. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
  D77AA8DA-822D-48EB-A220-AB345455BE2F.jpeg
   
  На nightingale, Slatkata00, eta и 6 други им се допаѓа ова.
 11. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  324
  Допаѓања:
  951
  Пол:
  Машки
 12. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  34.640
  Пол:
  Женски
 13. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  34.640
  Пол:
  Женски
 14. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  34.640
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1573811866717.jpg
   
  На Slatkata00, eta и Bratot им се допаѓа ова.
 15. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
  8C96CD16-D463-463F-A8B3-A937B08ED605.jpeg
   
  На Роберт 7 и Abc07 им се допаѓа ова.
 16. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  34.640
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1573985634894.jpg
   
  На P.S.love, Роберт 7, Abc07 и 3 други им се допаѓа ова.
 17. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.242
  Допаѓања:
  12.380
  Пол:
  Женски
  12F4D904-4034-4127-ACBB-1A7F77D4F0E8.jpeg
   
  На P.S.love, Dadusicka, Роберт 7 и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  34.640
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1574015515819.jpg
   
  На Dadusicka, Роберт 7 и Abc07 им се допаѓа ова.
 19. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  34.640
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1574162498270.jpg
   
  На Abc07 и Dadusicka им се допаѓа ова.
 20. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  105.808
  Врту на тетку ми у Немачку и ву викам, тето иде ми се да заебу све и да дојду куде тебе у Немачку..
  - Вика: Саше не ти е тој решење..
   
  На P.S.love, Abc07, Milobebence и 3 други им се допаѓа ова.