1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ви се допадна ли евровизиската песна на Калиопи?

Дискусија во 'Канта' започната од MissElly, 11 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MissElly

  MissElly Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  102
  Паа еве по 3 години на Калиопи и се оствари желбата да оди на евровизија :?: Што мислите за нејзината нова песна?Ви се допадна ли?Мене искрено не баш..
   
 2. BabyD0ll

  BabyD0ll Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  2.237
  Допаѓања:
  7.903
  Пол:
  Женски
  Во корпа ќе ти оди темава има вакава тема...
   
 3. MissElly

  MissElly Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  102
  не ја видов :/
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.040
  Допаѓања:
  55.843
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.