1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Волшебнички (Charmed)

Дискусија во 'Канта' започната од LittleMonster8, 20 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittleMonster8

  LittleMonster8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2012
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  7
  Серијава ми беше идол пред 5 години кога јас и другарка ми лудувавме по неа и не сме спиеле навечер само да ја гледаме . Потоа си игравме надвор убивавме демони врлавме магии (се во наводници). И сега пред една недела ги симнав првите 2 сезони и започнав да ја гледам. Но воопшто не се сеќавам на серијава. Ве молам сакам да слушнам коментар од вас за серијава доколку некој од вас ја има гледано.

  [​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.405
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.