1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во сабота потписи за смена на Талат Џафери

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Tanjamm, 28 февруари 2013.

  1. Tanjamm

    Tanjamm Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 октомври 2011
    Пораки:
    8.649
    Допаѓања:
    12.085
    Во сабота во Жена парк во 12 “Достоинство“ ќе собира потписи за смена на терористот Талат Џафери од позиција министер за одбрана. Дали планирате да се потпишете? Јас утре имам турбо ден, ќе се приберам доцна, ама во сабота планирам да одам во Скопје за да се потпишам. Можеби нема ништо да се смени, ама еден потпис можеме да дадеме.
     
    На curious-doll му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.013
    Пол:
    Женски
    ^што бидна со ова?
    ова е само денес? или има и друг ден?
     
  3. Tanjamm

    Tanjamm Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 октомври 2011
    Пораки:
    8.649
    Допаѓања:
    12.085
    Оние што беа од СК на протестот се потпишаа. Собрани се 100 потписи колку што треба за прв ден за иницијативта, така разбрав по некои правила така било.Ќе читнете на фб кај Стојанче Ангелов ќе има детално каде кога ќе се собираат потписи по градови. Пофалби за човекот,како само говореше денеска. Вистински патриот. Сите му приоѓаа,го поздравуваа. На сите им обрна внимание. Еххх кога сите би си ја сакале земјата како него.
     
  4. xoxo.Martina

    xoxo.Martina Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 март 2012
    Пораки:
    333
    Допаѓања:
    198
    За песна за евровизија сите се бунеа да се смени песната и ја сменаа истиот ден, а за овај никаквиов ни потписи помагаат ни ништо. Со здравје да си го носиме :punch:
     
  5. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    27.003
    Сите си легнаа на брашното... толку типично за нас, што ми се плаче, онака од јад....
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.577
    Офи, какво плачење, јас да бидам искрена сега многу полесно спијам, конечно вистински човек на вистинска позиција. Се радувам на фактот што ќе не напаѓа, ова сакав да речам брани искусен, вешт и докажан командант, герилец, стручен и за нап... одбрана де, на цивили... Јас стравував дека ќе наместат некое полуанемично, килаво буџетарче вмроовче, а.к.а. гуд фор нотинг канцелариско глувче, ама добро е, има надеж штом конечно почнаа со поставување кадри со соодветно искуство :rock: .