1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во сабота потписи за смена на Талат Џафери

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Tanjamm, 28 февруари 2013.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  8.140
  Допаѓања:
  11.383
  Во сабота во Жена парк во 12 “Достоинство“ ќе собира потписи за смена на терористот Талат Џафери од позиција министер за одбрана. Дали планирате да се потпишете? Јас утре имам турбо ден, ќе се приберам доцна, ама во сабота планирам да одам во Скопје за да се потпишам. Можеби нема ништо да се смени, ама еден потпис можеме да дадеме.
   
  На curious-doll му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  ^што бидна со ова?
  ова е само денес? или има и друг ден?
   
 3. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  8.140
  Допаѓања:
  11.383
  Оние што беа од СК на протестот се потпишаа. Собрани се 100 потписи колку што треба за прв ден за иницијативта, така разбрав по некои правила така било.Ќе читнете на фб кај Стојанче Ангелов ќе има детално каде кога ќе се собираат потписи по градови. Пофалби за човекот,како само говореше денеска. Вистински патриот. Сите му приоѓаа,го поздравуваа. На сите им обрна внимание. Еххх кога сите би си ја сакале земјата како него.
   
 4. xoxo.Martina

  xoxo.Martina Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  198
  За песна за евровизија сите се бунеа да се смени песната и ја сменаа истиот ден, а за овај никаквиов ни потписи помагаат ни ништо. Со здравје да си го носиме :punch:
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Сите си легнаа на брашното... толку типично за нас, што ми се плаче, онака од јад....
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  Офи, какво плачење, јас да бидам искрена сега многу полесно спијам, конечно вистински човек на вистинска позиција. Се радувам на фактот што ќе не напаѓа, ова сакав да речам брани искусен, вешт и докажан командант, герилец, стручен и за нап... одбрана де, на цивили... Јас стравував дека ќе наместат некое полуанемично, килаво буџетарче вмроовче, а.к.а. гуд фор нотинг канцелариско глувче, ама добро е, има надеж штом конечно почнаа со поставување кадри со соодветно искуство :rock: .