Врска со муслиман

Дискусија во 'Канта' започната од mila.pp, 29 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mila.pp

  mila.pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ЗДРАВО! Девојки имам 18 години, пред 6 месеци се запознат со машко што е муслиман ајас христијанка, почнавме да се гледаме тајно без никој да знае се разбира.. Од ден на ден мислам дека се повеќе и повеќе ми станува мил , незнам што да правам :( ВЕ МОЛАМ ПОМОГНЕТЕ МИ
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.