1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врски без обврски ..Да или не?

Дискусија во 'Канта' започната од MileAche, 23 октомври 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MileAche

  MileAche Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2020
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Машки
  Живееме во едно едно динамично време во кое повеќето избегнуваат обврски па така ми падна на памет да прашам што мислите за врските без обврски.
   
  На XstrongerX му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.426
  Допаѓања:
  170.549
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.893
  Допаѓања:
  14.682
  Пол:
  Женски
  Или само мој.
  Или ничив.
   
  На Аргентина *, mira.mira, eliesaab и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. doubleg

  doubleg Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  4.406
  Ауууу, нема играчки со тебе (highfive)
   
  На hermosa и edna_malecka им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.