1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вршење „голема нужда“ според хороскопскиот знак

Дискусија во 'Насмевка' започната од Saya, 21 јули 2011.

 1. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.552
  Да! Научниците од универзитетот во Охајо спровеле експеримент на околу 3000 студенти, и дошле до заклучок дека различните хороскопски знаци имаат различен „финален продукт“. Резултатите според истражувањето, се следниве:

  Овен: кака брзо и импулсивно. Затоа гомцето најчесто е во форма на торпедо или проектил. Бидејќи мора да биде прв во се`, не се чудете ако е прв и во бањата. Обично се гордее со миризбата што ја остава зад себе.

  Бик: кака упорно, овој знак често пати од констипација, такозвани запек. Заради долготрајното напнување, гомцето најчесто е во „цик - цак“ форма, потенко на местата каде што се потстиснало затоа што Бикот мислел дека завршило, ама се заебал.

  Близнаци:кака непредвидливо. Затоа гомцето најчесто не е во формата (и агрегатната состојба) која Близнакот ја очекува, што често доведува до непријатни ситуации на недоволно количесто на гз папир.

  Рак: кака пречувствително. Затоа гомцето најчесто е во фристајл форма, но скоро секогаш Ракот се жали дека му љути после какањето. Совет: оставете ја лутата храна.

  Лав: кака самоуверено. Затоа гомцето најчесто е во форма на пилешки прсти, и секое делче се фали дека излегло најубаво од серијата. Веројатно ја чита содржината на шампонот дур го чека возот.

  Девица: кака чисто. Гомцето на Девицата се` уште е неразјаснета мистерија, бидејќи нема траги од истото.

  Вага: кака хедонистички. Гомцето најчесто е во масивна форма, заради претходното прејадување. Се одликува со голем колорит, заради несварните лушпи од патлиџан и повреметното семче од пиперче.

  Скорпија: кака внимателно. Гомцето најчесто е во издолжена форма, затоа што Скорпијата сака да се осигура дека ќе ја погоди водата наместо страните на шољата. Најчесто се постигнува спротивниот ефект, но сепак тоа не ги намалува набљудувачките способности на Скорпијата. Совет: научете да нишаните.

  Стрелец: кака независно. Гомцето им постигнало совршена форма, затоа што се вежбаат да какаат сами уште од пелени. Порано не ја викале мајка си да им го брише газот дур се на гости.

  Јарец: кака трпеливо. Гомцето најчесто е во "poo - nuggets" форма, а ритуалот почнува уште пред да се појави самиот нагон. И Јарецот, слично како Лавот чита некоја новина дур кака.

  Водолија: кака инвентивно. Гомцето најчесто е во пикасо форма, затоа што Водолијата најчесто е хипстер што мисли дека обичното какање е премногу мејнстрим. Ја има усовршено техниката на какање со стој на раце над шољата.

  Риба: кака емотивно. Не е ни битно каква форма има гомцето, Рибата плаче од среќа кога ќе го види. Од љубов, обично не пушта вода 5 минути, за да може соодветно да се збогува.
   
  На Papillon.Papi, LittlePinky, Shpagetta и 7 други им се допаѓа ова.
 2. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.137
  Допаѓања:
  56.459
  Пол:
  Женски
  Баш би сакала да сум риба :D
   
  На Tedi16 и solzuska им се допаѓа ова.
 3. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878
  Јарец: кака трпеливо. Гомцето најчесто е во "poo - nuggets" форма, а ритуалот почнува уште пред да се појави самиот нагон. И Јарецот, слично како Лавот чита некоја новина дур кака.

  паа читам книги во вц :P
   
 4. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.748
  Лав :rofl: :rofl: :rofl: боже боже што нема да им текне на научнициве :D
   
 5. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  Стрелец: кака независно. Гомцето им постигнало совршена форма, затоа што се вежбаат да какаат сами уште од пелени. Порано не ја викале мајка си да им го брише газот дур се на гости.

  ПА секој кака сам уште од пелени :D не какам јас за него.. леле какви ти не глупости уште нема да прочитаме :D :D Ако какат сами уште од мали во нокширче а не во пелени значи теоријата не е точна :rofl:
   
 6. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Темава ја отворив прв и последен пат, особено заради спредбата со пилешки прсти кои многу ги сакам :D
   
 7. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.552
  Јас го смислив ова, што од досада, што како протест кон сите теми што завршуваат на „...според хороскопскиот знак.“

  Немојте да мислите дека светов до толку забегал, иако не ме чуди и навистина да спроведат вакво нешто. :D
   
  На LittlePinky, Shpagetta, Miss-Independent и 2 други им се допаѓа ова.
 8. hristin4e

  hristin4e Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.294
  Пол:
  Женски
  лав....... :rofl: :rofl: :rofl:
   
 9. Gargamel

  Gargamel Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  129
  Лав!!! :lol: :lol: :lol:
   
 10. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  И за ова се мислеле?! :^) Како какаме? :| :x
  Епа ќе кажам дека ама баш ништо не е точно!
  Да внимавам како какам? :^) Why would I do that?! :?:
  Брза сум секогаш, иако не сум "погодила", ништо страшно. |(
  Нее, нема да се научам да нишанам. :lol:
   
  На LadyN му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  Браво девојко ти симнувам капа :D :D :bow: :bow: ништо чудно да постои и такво нешто или приближно исто :$
   
 12. eemmiilliijjaa

  eemmiilliijjaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  549
  Допаѓања:
  213
  Скорпија: кака внимателно. Гомцето најчесто е во издолжена форма, затоа што Скорпијата сака да се осигура дека ќе ја погоди водата наместо страните на шољата. Најчесто се постигнува спротивниот ефект, но сепак тоа не ги намалува набљудувачките способности на Скорпијата. Совет: научете да нишаните.

  Секоја чест за Saya што и текнало да ја отвори темата и да не насмее
   
 13. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.931
  Пол:
  Женски
  :clap: :D
  е не си нормална ти :D
  вака ја гледам темата и си викам аман бе и ова ли е откриено ааааа :D
   
 14. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  Бик: кака упорно, овој знак често пати од констипација, такозвани запек. Заради долготрајното напнување, гомцето најчесто е во „цик - цак“ форма, потенко на местата каде што се потстиснало затоа што Бикот мислел дека завршило, ама се заебал.


  измислено неизмислено ама да ти кажам да го прочитав оваа пред 3-4 години ке ти кажев стварно е точно...срека сега не е! :tmi:
   
 15. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.889
  Допаѓања:
  13.461
  Леле Саја секоја чест.

  Фала многу за пофалбата.. Море не со стој на раце.. ако треба и на глава ќе стојам. :rofl: :rofl: :rofl:

  Ти симнувам капа. :)
   
 16. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.815
  Ете ја! Ете! :D

  Арно спомнав јас вчера.

  Значи Сајо, не сум хипстер - баш нејќум хипстери, јас сум природно инвентивна и уникатна :emo: исто како и секој на планетава впрочем, а гомцето - о да, сакам, Пикасо, може може...онака инстант Пикасо за 30 секунди :D

  Јако, мада од гомце до Вујтонка нема голема разлика, знаеш ли ти тоа?
   
  На Saya му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Саја кога веќе смислуваш теми смислувај некои поубави за читање :D Ти ептен немаш што да правиш :lol:
  Како и да е супер е стварно , браво :rofl:
   
 18. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  And what were you thinking ,зошто сум јас Мис Индепендент?
  Него ај неќев одма да ја откривам тајната,ама ете Саја знае.

  Сајоооо мори ,според хороскопот, ти не си нормална. :D
   
 19. Asterion

  Asterion Популарен член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  5.622
  Хахаха, ова ти е смеа и солзи !! :rofl:

  Колку е само живописно објаснето. :D :D
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 20. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  263
  Девица: кака чисто. Гомцето на Девицата се` уште е неразјаснета мистерија, бидејќи нема траги од истото.

  И треба да искоментирам на ова? :^) :rofl: