1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гинеколог Сузана Костовска

Дискусија во 'Канта' започната од Az95, 5 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Az95

  Az95 Нов член

  Се зачлени на:
  5 март 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво. Сакам да прашам дали знаете колку чини ехо преглед,вагинален преглед и пап тест кај гинеколог Сузана Костовска кај доктор Коруновски што работеше? Бидејќи сега прв пат ќе одам на преглед кај неа па отпрлика да знам. Благодарам однапред
   
 2. Black girl

  Black girl Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  5.700
  Допаѓања:
  13.141
  Имаш тема за гинеколог да прашаш, не мора да отвораш посебна само за ова докторка. Еве ти тема https://forum.femina.mk/threads/Добар-гинеколог.466/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.