1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гинекомастија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Prince, 5 април 2021.

 1. Prince

  Prince Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ako nekoj bil na operacija za ginekomastija vo Makedonija moze li da mi kaze iskustvo, kolku se dvizi cenata za ovaa operacija, koj doktor bi go preporacal?