1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Глупо прашање и глупав одговор

Дискусија во 'Форумски игри' започната од baguf4e, 6 јули 2010.

 1. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ти?!

  Зошто постојат толку глупи луѓе? |( :!:
   
 2. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  За да постојат глупи прашања? :D
  Зошто постои сексот?
   
 3. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  заради партизаните :rofl:

  зошто ни растат нокти?
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.166
  Допаѓања:
  7.034
  Пол:
  Женски
  Зошто во фрижидер имаме сок.

  Зошто рацете не ни се долги колку нозете?
   
 5. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  bidejci togas usite bi ni bile pogolemi :D

  zosto denot ima 24 casa?
   
 6. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Зошто Чак Норис знае да брои само до 24!
  Зошто „спиеме“ по форумов?
   
 7. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  zosto nema koj da spie vo krevetite :)

  zosto se nervirame? :devil:
   
 8. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.166
  Допаѓања:
  7.034
  Пол:
  Женски
  Бидејќи денес ќе имам пица за ручек.

  Зошто почесто ставаме работи на усб отколку на цеде?
   
 9. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Зошто усб-то можеме подобро да го скриеме?
  Зошто во зима не јадеме сладолед?
   
 10. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  bidejci pusenjeto e stetno po zdravjeto :D

  Zosti imame kum?
   
 11. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.166
  Допаѓања:
  7.034
  Пол:
  Женски
  Зошто тој и е татко на нашата баба.

  Зошто некои мобилни немаат камера?
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Затоа што нема доволно меморија.

  Зошто зборуваме?
   
 13. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  bidejci neznaeme da letame

  zosto krvta e crvena?
   
 14. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.166
  Допаѓања:
  7.034
  Пол:
  Женски
  Зошто моментално седам пред компјутер.

  Зошто пиеме вода?
   
 15. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  zatoa sto mnogu mi se spie :worried: :D


  Zosto femina e samo za zenski?
   
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Зошто ако била за машки ќе беше малина. :D

  Ако татко ми и мајка ми беа слепи, јас глува ќе бев?
   
 17. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.166
  Допаѓања:
  7.034
  Пол:
  Женски
  Не, туку ќе беше нема.

  Зошто на фемина постои тема форумски игри?
   
 18. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  zatoa sto koga bevme mali igravme dzamija :D


  Zosto vo rakomet se upotrebuva topka? :^)
   
 19. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  За да прашаш и пак да не дознаеш. :rofl: :rofl: :rofl:
  Зошто ги переме пешкирите кога со нив се бришеме кога сме бањати ? :^)
   
 20. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.275
  Допаѓања:
  33.525
  Пол:
  Женски
  Затоа што после бришење бањарката не мириса убаво.

  Зошто имаме коса?