1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Глупо прашање и глупав одговор

Дискусија во 'Форумски игри' започната од baguf4e, 6 јули 2010.

 1. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  За да се замараме со фризури
  Зошто е крив ѓеврекот? :D
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.275
  Допаѓања:
  33.524
  Пол:
  Женски
  Затоа што неможе да биде прав.

  Зошто ноктите ни растат?
   
 3. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  bidejci ja shishame kosata :D

  zosto koga spieme sonuvame?
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.166
  Допаѓања:
  7.034
  Пол:
  Женски
  Затоа што чаршавот ни е бел.

  Зошто зимно време носиме јакни?
   
 5. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  bidejci kostimite za kapenje ni se za perenje :)

  Zosto casovnikot se nosi na leva raka?
   
 6. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.261
  Допаѓања:
  5.722
  Пол:
  Женски
  Зошто го создал левак :D
  Зошто постојат ролетни?
   
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.275
  Допаѓања:
  33.524
  Пол:
  Женски
  Затоа што неможе да постојат само завеси.

  Зошто ги миеме рацете со сапун?
   
 8. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.166
  Допаѓања:
  7.034
  Пол:
  Женски
  Зошто денес станав во 11.

  Зошто постои фемина?
   
 9. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  За да си го остаиме животот пред компјутер

  Зошто имаме потреба од благо?
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  оти од соленото многу ќе не тера на секс :lol:
  зошто си кажуваме -те сакам?
   
 11. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  bidejci sme mladi :?: :D

  Zosto burmata se nosi na desna raka?
   
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.275
  Допаѓања:
  33.524
  Пол:
  Женски
  Затоа што така е поубаво.

  Зошто спиеме на кревет?
   
 13. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Зошто ако спиеме на таванот сите ќе мисат дека имаме вошки!
  Зошто од пијаниот и лудиот бега?
   
 14. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  za da ne go poludi i pijaniot :rofl:

  zosto odime na stomatolog?
   
 15. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Зашто не боли стомак! :D
  Зашто се плашиме?
   
 16. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.261
  Допаѓања:
  5.722
  Пол:
  Женски
  Зошто како мали не плашеле за да си легнеме порано.
  Зошто постоиме?
   
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.275
  Допаѓања:
  33.524
  Пол:
  Женски
  За да се веселиме.

  Зошто ги закачуваме алиштата со штипки?
   
 18. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  bidejci selotejpot se trosi pa nemozeme postojano da gi lepime :D

  Zosto koga nekoj ni pisuva na msn,trepka portokalovo? :D
   
 19. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.275
  Допаѓања:
  33.524
  Пол:
  Женски
  Затоа што неможе да трепка црвено.

  Зошто носиме гаќи?
   
 20. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  za da ne ni ispadne mozokot :)

  zosto ludjeto se podeleni na maski i zenski? :D