1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Говор од форумџиката над тебе!

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Offspring, 6 јануари 2011.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Мислам дека ќе се забавуваме со оваа игра. Целта е да кажеш/искористиш фрази што ги користи форумџиката над тебе целото склопено како мислење. На пример да речеме како би коментирала јас во одредена тема вие да го изведете тоа. Темата нека биде по слободен избор. Пред да напишете говор напоменете од која тема е. :lol: И да нема копирање на цели мислења, туку лично смислени како би ги изговориле :)
   
 2. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  776
  Тема : Колку долго може да опстои една средношколска врска?

  Offspring:Додека да трепнеш ја снема :yawn: |(

  Ако е у твој стил - би можело вака да стои :D
   
 3. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  Специјален поздрав

  Сп до сите форумџики не би сакала да ве делам.


  Вака барем мислам... :)
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  Нема правда

  Кучињата се нашите најдобри пријатели,тие не чуваат и бранат од непријателите и кога сме во опасност се тука како пријатели да не заштитат. :)
   
 5. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  "Онлајн соновниците најчесто се грешни, кој сака да му помогнам да протолкува сон слободно нека ми пише лп" - вака нешто би звучела Багуфче. :) :*
   
 6. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  „Не, не, не девојки не ми се допаѓа кога вака се напаѓате. Ова е форум, секој има право да си го изрази сопственото мислење. Ќе ве молам смирете ги страстите затоа што дискусијата нема да има поента. Сепак треба взаемно да се почитуваме.“

  Вака отприлика, на која и да е тема, учтива, културна и праведна ;) :*
   
 7. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.879
  Допаѓања:
  13.392
  ^ ти си во стилот Оваааај... :D
   
 8. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  од темата сакам да кажам-дејзи :lol: :lol:

  "леле,и осмооделенци биле на коледе,а јас не ,срамотаа :( :( и циганчиња имало,епа ајде ќе им ја дадам мојата кифла зошто солзи ми навираат во очите кога ги гледам"
   
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Koмбинацијава е многу убава, убаво си ги искобинирала патиките со маичката, само ланчето не ти требали :lol: :D
   
 10. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  по дома темата-лудото стварно е луда :lol: :lol:
  "по дома сум си како на гробарот лопатата,море си викам кој ме гледа" :$ :lol: :lol:
   
 11. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  381
  -тема Нова тема
  -Девојки ми дојде идеа да отворам нова тема, не знам колку ќе ви биде интересна!
   
 12. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.649
  Пол:
  Женски
  ,,ццц...Ја мислам дека треба уште неколку да отвориш!? Малку се!
  Можда и ќе си фатиш девојка,, ;)
   
 13. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Протестот е најосновно демократско право на секој еден народ да го искаже своето несогласување со оваа влада. Не можеш ти мене да ми го ускратиш тоа право, макар имала дома тапети со ликот на премиерот! Прочитај го законот убаво, па потоа ќе дискутираме, ок? ;)

  на некоја политичка тема :)
   
 14. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.129
  Допаѓања:
  88.352
  Пол:
  Женски
  Поздрав до моето трио мафиозо .
  Од темата СП :)
   
 15. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  381
  Штикли :inlove: Обожавам, секогаш сум на штикли...па морам дека сум ниска...
  Многу сакам штикли...ги имам скоро сите модели- нешто вака Марамка :*
  Тема Било која во Мода! :)
   
 16. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.129
  Допаѓања:
  88.352
  Пол:
  Женски
  Па и дома ли да внимавам? :)
  Тема -колку внимавате на изгледот по дома.
   
 17. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Дечко ми ептен бил прибирлив за јадење. Ама ќе му го најдам крајот... Си се распрашав јас на Фемина.

  Од темата СДП - што да зготви Марамче на либето ;)
   
 18. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Да, можеби тврдењево е себично, ама ми пречи законов и точка! Не ми се мешајте во животот, ако сакам и на глава ќе се качам - мое право и сметам дека никој не би требало да ме ограничува во тоа.

  Тема - Законот за забрана на пушење, карикирам малку Бокичке, ама отприлика вака ;) :*
   
 19. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.649
  Пол:
  Женски
  Без навреда, ама досадно ми е веќе да ти реплицирам и да се дообјаснувам. Пред се гледам дека аргументирање и конструктивна дискусија не ти се силни страни, а мене тоа и не ме инспирира за било каква понатамошна дискусија. Не стварно, препрочитај уште еднаш што сум напишала, ако сакаш, ако не сакаш - ај создравје. Немам намера во ништо да те убедувам, а уште помалку во нешто што не сум ни кажала. И иако самата на себеси си ветив дека ќе ги скролам твоите мислења затоа што немам апсолутно никаква практична корист од нив, ама морам да ти кажам- досадна си!

  Во темата Закон за забрана на пушење на јавни места :)
   
 20. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Јас навистина се чудам, како сите се виновни само премиерот е чист како солза. Види Богати. :)