Гордост

Дискусија во 'Канта' започната од meleh, 13 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. meleh

  meleh Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2013
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Машки
  dali ima vo vas naduenost i gordost!!!!!!!!!
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
  Има тема psihologija/gordost-ili-ljubov-t13563/40.html

  Прочитајте ги правилата на форумот, како и правилата за поставување на тема.
  Секогаш пред да отворите тема, проверете на форумот дали има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.