1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Го сакам Скопје...

Дискусија во 'Канта' започната од Maxymous, 11 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maxymous

  Maxymous Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  70
  Ајде секој од нас нека наведе барем една причина зошто го сака нашето убаво Скопје :)

  Битолчани и охриѓани ве молам контрола... ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.