1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Го сакам сѐ уште

Дискусија во 'Разделби' започната од cinderella.90, 16 септември 2010.

  1. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Го сакам сеуште

    А незнам дали ја приметивте опасната мисла ......колку само вени сум искинала :D
     
    На LaraSolare му/ѝ се допаѓа ова.
  2. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    Го сакам сеуште

    Па не е ни за смеење..до каде е отидната психава на младиве.. :tmi:
     
  3. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Го сакам сеуште

    хахахахах сеа артерии више почнала да кине :D :D :D :D
     
  4. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.711
    Допаѓања:
    150.509
    Го сакам сеуште

    Абе касапница,среќа артерија некоја што не поткачила,фатално ќе било.
    Мене ме интересира со што ги "кинела",со лажица или со скалпелот наопачки?!

    Девојче,упатот и кај психијатар со мајка ти.Не е арно во ниеден случај.Прво,не си ок,ако ова е забавно, второ,што е поверојатно,ова е нездрава фантазија и трето,лажењето е болест.
     
  5. SpoiledBaby

    SpoiledBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    890
    Допаѓања:
    302
    Го сакам сеуште

    леле какви измислјотини :D се изнасмеав темава заслужува ГОЛЕМ бан :D
     
  6. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Го сакам сеуште

    :!: Темата заслужува голем клуч
    А пепелашка заслужува голем бан :!: :D :D
     
  7. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Го сакам сеуште

    ^^ Лилит па било девојчето бее ама џабе ова психијатриве ништо не помагаат ,само гледаат пари да земат!!!
    :lol: :lol: :lol:
     
  8. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.594
    Го сакам сеуште

    сеуште се пишува разделно и со надреден знак, врз Е
    Сè уште.

    Толку од мене. :hai:
     
    На Valkyrie му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Го сакам сеуште

    Како ќе иде со мајка и кога се преселила во Охрид ? А и мислам дека мајка и не ќе може да издржи волку стрес . Кажа и самата дека се влечела со нејзините по психијатри .
    Пепелашка , ај остави простор за тие што имаат проблеми , вистински проблеми . ;)
     
  10. blacklady89

    blacklady89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 септември 2010
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    Го сакам сеуште

    Леле женска ти си дефинитивно за на психијатар.Приказнава немам појма од каде тие веројатно од некој филм стварно неможам да разберам што се глупираш и зошто си го губиш времето со вакви работи овој сајт не е за такви како тебе што си играат многу е мизерно ова што го правиш сватете и ти и тие како тебе дека овде има стварно жени кои имаат проблеми и ова им е единствен начик да се искажат и бараат помош престани да правиш вакви работи.
     
  11. cinderellce

    cinderellce Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    101
    Допаѓања:
    47
    Го сакам сеуште

    После ова што го прочитав дефинитивно размислувам да сменам ник :rofl: Навистина е жално што се замараат со измислување на вакви приказни.........
     
  12. blacklady89

    blacklady89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 септември 2010
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    Го сакам сеуште

    Абе женски оставетеа девојчево стварно ме зачудува и самата себе си се прашувам како е можно да постојат вакви луѓе на светов.
    Едноставно нејзиниве постови можам да ги колкувам како бесмислени лажни приказни а неа како личност можам да е описам како девојка со голема фантазија и девојка со психичко пореметување навистина ми е жал што вакви личности постојат.Девојкава е безнадежна луда и јас и препорачувам да престани со вакви глупости и да си го земе животот во свој раце и да не се однесува како 5 годишно девојче.
     
  13. cinderella.90

    cinderella.90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2010
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    Го сакам сеуште

    Еј ајде ве молам прекинете со мизерниве коментари и прекинете да ме правите како за на психијатер не сум кај виновна ако вие сте дотолку смотани и полупаметни да не сватите дека тоа напишаното не е вистина.
    Жал ми е што мислите дека сум полупаметна а во случајов ни самите немате појма колку испаднав паметна
    да ви кажам дека и вие и овие другиве кој мислат дека сум за на психијатар се комплетни идиоти и идиотки.Среќна сум што ги напишав трите текста и би напишала уште 30.
    Со ова си сватив самата кој што мисли за мане од овие ваму и сега знам како да се поставам и јас спрема нив.
    И уште еднаш ке кажам не ми се правете јаки пи*ки туку кога сакате дојдете Охрид ке пиеме кафе да видите која сум и што можам да направам.
    А посебно ти blacklady89 немој многу да ми се правиш некоја што знае да дели совети затоа што ни ти ни другите не ги знаете моите вистински приказни затоа те замолувам да не се бламираш со коментариве тоа од мене.
     
  14. nesa

    nesa Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јули 2010
    Пораки:
    841
    Допаѓања:
    1.223
    Пол:
    Женски
    Го сакам сеуште

    А извини која ти беше смислата што ги напиша текстовите? Па и да си ги измислила, извини ама нормален човек неможе да има до толку ненормална фантазија.
    Само еден NO COMMENT за тебе.
     
  15. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Го сакам сеуште

    Ај смисли ја поубаво приказнава па дојди да не лажеш. Не сме ние морони овде да незнаеме да собереме 2+2.
     
  16. blacklady89

    blacklady89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 септември 2010
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    Го сакам сеуште


    Ej Pepelaske, aj te molam ne mi ja otvaraj ustava. Bedna zeno! :D Mozes da ni pluknes pod prozor be bolna! Ne ima ovde mnogu so problemi, a ti kazuvas prikazni za dobra nok. Nekam da se raspravam so tebe, ne si dorasnata. Vreme ti e da se soocis so zivotot i da porasnes!!!
     
    На Natalian и Offspring им се допаѓа ова.
  17. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Го сакам сеуште

    хахахахаха што си сватила бе ти оффф морее дај ако не во чело да те бациме зашто многу добро ги глумиш браќата Грин со приказниве ако не?? :^) :D Многу си паметна у пм од твојата памет се би дала да ја немам ;) И ај ја се правам јака пи*ка,ќе ме чекаш во Охрид на кафе? :wasntme:
     
  18. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Го сакам сеуште

    Абе како ние те праќаме на психијатар коа ти сама си пиша дека си ги остаила коските на психијатар, дај молим ти се. Се гледа дека психијатарот не успеал да ти помогне... ооо душичка :( ;(
    Јас ќе ти кажам дека те обожавам едноставно ми се неодоливи таквите како тебе кои навистина ме засмеваат :inlove:
     
  19. artemis

    artemis Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    358
    Допаѓања:
    324
    Пол:
    Женски
    Го сакам сеуште

    "ако вие сте дотолку смотани и полупаметни да не сватите дека тоа напишаното не е вистина"


    Ај кажи една од твоите вистински приказни, кој знае на што личат.
    Ти си многу, многу болна! Која ти е целта, да се расправаш, да се изживуваш?
    Гревотилаци. Па и еден речник што имаш.
     
  20. Srcee16

    Srcee16 Активен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    0
    Го сакам сеуште

    Феминкиии помош
    Немав ништо со него а ми викаше да излеземе но ништо од тоа. Тој сега излегува со едно девојче но само онакаа а јас се уштее го сакамм.Штоо да правамм ?