Го сакам сѐ уште

Дискусија во 'Разделби' започната од cinderella.90, 16 септември 2010.

 1. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  Го сакам сеуште

  А незнам дали ја приметивте опасната мисла ......колку само вени сум искинала :D
   
  На LaraSolare му/ѝ се допаѓа ова.
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.994
  Го сакам сеуште

  Па не е ни за смеење..до каде е отидната психава на младиве.. :tmi:
   
 3. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Го сакам сеуште

  хахахахах сеа артерии више почнала да кине :D :D :D :D
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.420
  Допаѓања:
  122.081
  Го сакам сеуште

  Абе касапница,среќа артерија некоја што не поткачила,фатално ќе било.
  Мене ме интересира со што ги "кинела",со лажица или со скалпелот наопачки?!

  Девојче,упатот и кај психијатар со мајка ти.Не е арно во ниеден случај.Прво,не си ок,ако ова е забавно, второ,што е поверојатно,ова е нездрава фантазија и трето,лажењето е болест.
   
 5. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  292
  Го сакам сеуште

  леле какви измислјотини :D се изнасмеав темава заслужува ГОЛЕМ бан :D
   
 6. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  Го сакам сеуште

  :!: Темата заслужува голем клуч
  А пепелашка заслужува голем бан :!: :D :D
   
 7. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Го сакам сеуште

  ^^ Лилит па било девојчето бее ама џабе ова психијатриве ништо не помагаат ,само гледаат пари да земат!!!
  :lol: :lol: :lol:
   
 8. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.532
  Го сакам сеуште

  сеуште се пишува разделно и со надреден знак, врз Е
  Сè уште.

  Толку од мене. :hai:
   
  На Valkyrie му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Го сакам сеуште

  Како ќе иде со мајка и кога се преселила во Охрид ? А и мислам дека мајка и не ќе може да издржи волку стрес . Кажа и самата дека се влечела со нејзините по психијатри .
  Пепелашка , ај остави простор за тие што имаат проблеми , вистински проблеми . ;)
   
 10. blacklady89

  blacklady89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Го сакам сеуште

  Леле женска ти си дефинитивно за на психијатар.Приказнава немам појма од каде тие веројатно од некој филм стварно неможам да разберам што се глупираш и зошто си го губиш времето со вакви работи овој сајт не е за такви како тебе што си играат многу е мизерно ова што го правиш сватете и ти и тие како тебе дека овде има стварно жени кои имаат проблеми и ова им е единствен начик да се искажат и бараат помош престани да правиш вакви работи.
   
 11. cinderellce

  cinderellce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  47
  Го сакам сеуште

  После ова што го прочитав дефинитивно размислувам да сменам ник :rofl: Навистина е жално што се замараат со измислување на вакви приказни.........
   
 12. blacklady89

  blacklady89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Го сакам сеуште

  Абе женски оставетеа девојчево стварно ме зачудува и самата себе си се прашувам како е можно да постојат вакви луѓе на светов.
  Едноставно нејзиниве постови можам да ги колкувам како бесмислени лажни приказни а неа како личност можам да е описам како девојка со голема фантазија и девојка со психичко пореметување навистина ми е жал што вакви личности постојат.Девојкава е безнадежна луда и јас и препорачувам да престани со вакви глупости и да си го земе животот во свој раце и да не се однесува како 5 годишно девојче.
   
 13. cinderella.90

  cinderella.90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Го сакам сеуште

  Еј ајде ве молам прекинете со мизерниве коментари и прекинете да ме правите како за на психијатер не сум кај виновна ако вие сте дотолку смотани и полупаметни да не сватите дека тоа напишаното не е вистина.
  Жал ми е што мислите дека сум полупаметна а во случајов ни самите немате појма колку испаднав паметна
  да ви кажам дека и вие и овие другиве кој мислат дека сум за на психијатар се комплетни идиоти и идиотки.Среќна сум што ги напишав трите текста и би напишала уште 30.
  Со ова си сватив самата кој што мисли за мане од овие ваму и сега знам како да се поставам и јас спрема нив.
  И уште еднаш ке кажам не ми се правете јаки пи*ки туку кога сакате дојдете Охрид ке пиеме кафе да видите која сум и што можам да направам.
  А посебно ти blacklady89 немој многу да ми се правиш некоја што знае да дели совети затоа што ни ти ни другите не ги знаете моите вистински приказни затоа те замолувам да не се бламираш со коментариве тоа од мене.
   
 14. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.206
  Пол:
  Женски
  Го сакам сеуште

  А извини која ти беше смислата што ги напиша текстовите? Па и да си ги измислила, извини ама нормален човек неможе да има до толку ненормална фантазија.
  Само еден NO COMMENT за тебе.
   
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.913
  Го сакам сеуште

  Ај смисли ја поубаво приказнава па дојди да не лажеш. Не сме ние морони овде да незнаеме да собереме 2+2.
   
 16. blacklady89

  blacklady89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Го сакам сеуште


  Ej Pepelaske, aj te molam ne mi ja otvaraj ustava. Bedna zeno! :D Mozes da ni pluknes pod prozor be bolna! Ne ima ovde mnogu so problemi, a ti kazuvas prikazni za dobra nok. Nekam da se raspravam so tebe, ne si dorasnata. Vreme ti e da se soocis so zivotot i da porasnes!!!
   
  На Natalian и Offspring им се допаѓа ова.
 17. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Го сакам сеуште

  хахахахаха што си сватила бе ти оффф морее дај ако не во чело да те бациме зашто многу добро ги глумиш браќата Грин со приказниве ако не?? :^) :D Многу си паметна у пм од твојата памет се би дала да ја немам ;) И ај ја се правам јака пи*ка,ќе ме чекаш во Охрид на кафе? :wasntme:
   
 18. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.039
  Го сакам сеуште

  Абе како ние те праќаме на психијатар коа ти сама си пиша дека си ги остаила коските на психијатар, дај молим ти се. Се гледа дека психијатарот не успеал да ти помогне... ооо душичка :( ;(
  Јас ќе ти кажам дека те обожавам едноставно ми се неодоливи таквите како тебе кои навистина ме засмеваат :inlove:
   
 19. artemis

  artemis Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  321
  Пол:
  Женски
  Го сакам сеуште

  "ако вие сте дотолку смотани и полупаметни да не сватите дека тоа напишаното не е вистина"


  Ај кажи една од твоите вистински приказни, кој знае на што личат.
  Ти си многу, многу болна! Која ти е целта, да се расправаш, да се изживуваш?
  Гревотилаци. Па и еден речник што имаш.
   
 20. Srcee16

  Srcee16 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Го сакам сеуште

  Феминкиии помош
  Немав ништо со него а ми викаше да излеземе но ништо од тоа. Тој сега излегува со едно девојче но само онакаа а јас се уштее го сакамм.Штоо да правамм ?