1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гради

Дискусија во 'Канта' започната од kate-the-great, 11 март 2011.

 1. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
  На Monickaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cvetelina

  cvetelina Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  54
  Ве молам помогнете ми!!! :(
  имам големи гради тоа не ми смета но ми се појавува црвенило под градите и ме чеша.Дали несто не е во ред или само тоа е од пот можеби? се намачкав канестен но ми остана како кафеаво местото.Се плашам да не е нешто страшно помогнете ми со некој совет да одам на лекар или ???????????? :( :( :(
   
 3. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.567
  Пол:
  Женски
  Пробај стави бекутан будра ;)
   
  На cvetelina му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.234
  Ако ти останала кафеава флека,продолжи да се мачкаш со канастен,габичка е во прашање.
   
  На cvetelina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. cvetelina

  cvetelina Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  54
  благодарам ;) ;) ;)
   
 6. Em25

  Em25 Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво да прашам дали некој има искуство од овај крем и од каде можи да се порача ? Screenshot_20200405-143425_Facebook.jpg Screenshot_20200405-143425_Facebook.jpg
   
 7. martiiinna

  martiiinna Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  855
  Допаѓања:
  4.354
  Пол:
  Женски
 8. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  1.232
  Допаѓања:
  4.863
  Пол:
  Женски
  Не се лажи со вакви работи
  Градите никако не можат да пораснат освен во бременост и силикони.