1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гулабица и се е можно!

Дискусија во 'Канта' започната од TeaRock, 2 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TeaRock

  TeaRock Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  ГУЛАБИЦА ????? жива катастрофа на македонската естрада .. хахх.... погледнете еден нејзин спот и се ви станува јасно..
   
 2. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.