Гушкање, колку ви значи?

Дискусија во 'Врски' започната од slonka, 6 септември 2012.

 1. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.362
  Пол:
  Женски
  Mnoguuu,sakam da gushkam i da me gushkaat(samo odredeni osobi):inlove:.
   
  На cresa-jagoda и Ostaveniot им се допаѓа ова.