1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали Да му верувате ?

Дискусија во 'Канта' започната од Tamy.kitty, 12 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tamy.kitty

  Tamy.kitty Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Па вака...На почетокот сите ми велеа дека тој е голем  женкар..Но јас мислам дека не е ..само што  стапивме во врска тој мене не ми изгледа како таков..Но има еден проблем тој ми вели да не кажувам не некоја негова другарка дека сме во врска јас мислам дека можеби он сака друга но не сум ни сигурна  бидејќи кога бефме иѕлезжзени ми го даде телефонот и во него само мои пораки и      повици и  сегогаш  прв ми писува и на крајот стои ,, Шо е да пишеш прва ич не мислиш на мене,,  Не знам дали да му верувам дека  ме сака  :( :(
  Ве молам совет  :)
  Благодарам Однапред  :* :inlove:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.