Дали би имале храброст .. ?

Дискусија во 'Насмевка' започната од thelittle17, 14 април 2011.

 1. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.809
  Допаѓања:
  35.774
  Пол:
  Женски
  Натали, мило ми е! :lol:
   
  На Cinderfakinrella и Papillon.Papi им се допаѓа ова.
 2. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.509
  Пол:
  Женски
  да имам храброст (што не е нешто кој знае што за кажување )се викам Елена и+ во Македонија има над да не претерам 10000 девојки по име Елена :D :D :D
   
  На Cinderfakinrella и Tumblr.123 им се допаѓа ова.
 3. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  8.021
  Пол:
  Женски
  Хахаха помислив дан требит да рипам од некаде,за то Богами не би имала храброст хахах :P Адина се викам,не е многу често името,бар така мислам...
   
 4. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  4.956
  Пол:
  Женски
  Не. Тој што го интересира, во ЛП нека си праша, а во јавност не.
   
 5. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Не да не е често, јас прв пат дознавам дека имаме вакво име. :lol:

  Инаку темава колку е без врска, како којзнае каква храброст да треба за тоа... не го кажувам јавно зашто мислам дека нема потреба, си имаме затоа прекар на форумов а оние со кои контактирам редовно во ЛП го знаат. Значи, не го кажувам од принцип, не дека е државна тајна името Бог да чува. :rofl:
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ketnis

  Ketnis Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  223
  Пол:
  Женски
  Не, иако е често име сепак...
   
 7. Bokchee

  Bokchee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  819
  Пол:
  Машки
  Бојан, и мене ми е мило. ЛП која сака дружба. ахаха
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Tumblr.123

  Tumblr.123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2014
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  418
  Пол:
  Женски
  јас немам храброст да одам сама го подрум ноќе, на пак име да си кажам :P хахах
  вие ме знаете како Tumblr.123, нагалено можете да ме викате Безименка :lol:

  п.с - овие со името Елена најхрабри испаднаа :D
   
  На Cinderfakinrella и Arthur им се допаѓа ова.
 9. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.721
  Допаѓања:
  20.568
  Пол:
  Женски
  Еве корисничкото име нека ви кажи.... :D
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 10. LadyVamp

  LadyVamp Активен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2014
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  79
  А зошто да не бе? :D
  Мартина се викам.
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Melita-te-saka

  Melita-te-saka Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  Здраво јас сум многу храбра и се викам Марија 8)
   
  На Cinderfakinrella и Arthur им се допаѓа ова.
 12. Gmai

  Gmai Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Гордана ^_^
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
  Јована,мило ми е :hai:
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 14. andjela.p

  andjela.p Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Анѓела (ама мислам дека веќе знаевте ;))
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 15. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.223
  Пол:
  Женски
  Ана, и мене ми е мило
   
  На Cinderfakinrella и Arthur им се допаѓа ова.
 16. Kartman

  Kartman Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2014
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Машки
  се осекам како на алкохолик анонимус збиранка (или збиранката што ја напраи агенција за вработување пред некој месец лол)

  здраво јас сум трајче и чист сум од алкохол веке скоро цела недела
   
  На elimkd, angelche16 и Arthur им се допаѓа ова.
 17. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.836
  Допаѓања:
  7.570
  Пол:
  Женски
  да секако зошто да не се викам Ангела секако веќе знаевте, нема зошто да кријам :rofl::rofl::rofl:
   
  На Cinderfakinrella и Marick14 им се допаѓа ова.
 18. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.677
  Допаѓања:
  2.916
  И јас сум храбра. Се викам Елена. Нема што да се кријам. Која сака да ме запознае нека ми пише лп.
   
  На Cinderfakinrella, GirlRose, Arthur и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.511
  Допаѓања:
  106.295
  к лел.
  Емилија.
   
  На Cinderfakinrella и Arthur им се допаѓа ова.
 20. Kristina...

  Kristina... Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  853
  Пол:
  Женски
  Кристина се викам, нагалено ме викаат Кика.. :)
   
  На Cinderfakinrella и marija.980 им се допаѓа ова.