Дали би имале храброст .. ?

Дискусија во 'Насмевка' започната од thelittle17, 14 април 2011.

 1. 702706

  702706 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  Клеопатра.
  (ако ваква тема може да се стави на форум за дискусија тогаш можам и јас Клеопатра да се викам)
   
  На nevermet18, La.loca, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Bojana.20

  Bojana.20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2014
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Бојана. само што сум ''нова''
   
 3. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  1.992
  Допаѓања:
  9.213
  Пол:
  Женски
  Ретко име имам,и храброст немам да го кажам :)
   
  На La.loca и Crna Dama им се допаѓа ова.
 4. WildOnes55

  WildOnes55 Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2015
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  95
  Пол:
  Женски
  Немам храброст, но секако од 20 илјади луѓе сигурно има исти. :drunk:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  3.931
  Допаѓања:
  45.476
  Пол:
  Женски
  И моето име спаѓа во оние поретките , така да ќе си молчам:D
   
  На sjdgo и Crna Dama им се допаѓа ова.
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.482
  Допаѓања:
  47.180
  Пол:
  Женски
 7. Crna Dama

  Crna Dama Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  1.610
  Допаѓања:
  19.197
  Пол:
  Женски
 8. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.469
  Допаѓања:
  131.119
  Пол:
  Женски
  Пфф:rofl:

  Пола форум го дозна кога и се спротивставив на девојката што кажа дека Душица е глупаво име...
  Другата половина гарант не се редовни форумџии..

  Така да, мило ми е - Јас сум Душица.. и не сум фемина зависник8)
   
  На ELIDavor, Skorpija25, Cinderfakinrella и 3 други им се допаѓа ова.
 9. Crna Dama

  Crna Dama Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  1.610
  Допаѓања:
  19.197
  Пол:
  Женски
  И мене ми е мило :D:lol::rofl: :hug:
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.469
  Допаѓања:
  131.119
  Пол:
  Женски
  Мило Ми Е Што Ти Е Мило Мила:lol::D:D:D


  :hug:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 11. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  1.813
  Допаѓања:
  47.280
  Пол:
  Женски

  Најака :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 12. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.423
  Допаѓања:
  17.602
  Пол:
  Женски
  Имам храброст да го кажам бидејќи е често име .. Николина , мило ми е :)
   
  На Crna Dama и elimkd им се допаѓа ова.
 13. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  942
  Допаѓања:
  7.405
  Пол:
  Женски
  Кој ме знае, нека си ќути... Хаха... Можеби најчестото име го носам, кај нас и пошироко :D
  International name
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 14. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.237
  Допаѓања:
  52.050
  Можеби порано некаде сум го кажала, незнам :wasntme:
  Не би го кажала пак :D
  А може ова истово ми е од ников :P
   
  На Cinderfakinrella и Crna Dama им се допаѓа ова.
 15. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.772
  Пол:
  Женски
  Засега не, хаха
   
 16. LegallyBlonde13

  LegallyBlonde13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2017
  Пораки:
  409
  Допаѓања:
  1.864
  :!:Ааа значи ти сигурно си Трпана:)
   
 17. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  1.992
  Допаѓања:
  9.213
  Пол:
  Женски
  Можеби сум била Трпана пред две години :)
   
 18. ELIDavor

  ELIDavor Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  1.783
  Пол:
  Машки
  а зошто да не ди ги кажуваме имињата па тоа е само име и според мене треба да се кажува доколку некој те праша за име малце е нефер доколку јас поставам прашање во разговор како се вика некоја нели е нефер а и што ке ми одговори не ти го кажувам името анонимна сум а можеби си шпиун на некоја разузнувачка служба. како и да е секој има право на свое мислење а ова погоре е моето мислење.
   
  На La diabla му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Се викам Мартина
   
  На ELIDavor му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Belgin1

  Belgin1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2017
  Пораки:
  596
  Допаѓања:
  4.835
  Пол:
  Женски
  Имам доста често име ама не би го пишала од проста причина што сакам да си останам анонимна.
  Доста често или барем јас лично на форумот и несвесно изнесуваме лични работи. Сметам дека сум пишала некои работи кои се и премногу лични, затоа уште град и име фали па некој ако ме познава ќе поврзе два и два и одма ќе му светне која сум.
  Форумот е анонимен и би сакала да си останам анонимна.