Дали би имале храброст .. ?

Дискусија во 'Насмевка' започната од thelittle17, 14 април 2011.

 1. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  Храброст е кога си машко и кажеш на друштвото дека си на форум фемина :rofl::worried::D
   
  На Rock\m/girl, Nightwish11, PrettyDramaQueen и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  1.887
  Пол:
  Женски
  Ana se vikam I ete hrabra sum...:D
   
  На Keanu_R.Wick и TeonaZ им се допаѓа ова.