babylove кашички

Дали би искочиле со некого од друштвени мрежи?

Дискусија во 'Канта' започната од Ane_na_Bisera16, 30 декември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ane_na_Bisera16

  Ane_na_Bisera16 Активен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2020
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Дали би искочиле со некого од друштвени мрежи(фб, инста) да се запознаете?
   
 2. Ane_na_Bisera16

  Ane_na_Bisera16 Активен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2020
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  И дали е нормално да се искача со некого од друштвени мрежи?
   
 3. forumce

  forumce Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2017
  Пораки:
  4.677
  Допаѓања:
  22.816
  Пол:
  Женски
  Па јас маж ми преку фб го запозна и ете заедно сме повеќе од 8 години
   
  На tinka-mace и busybee им се допаѓа ова.
 4. Tinkerbell11

  Tinkerbell11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2019
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  420
  Пол:
  Женски
  Исто и јас со маж ми на фб првин почнавме после испаднавме. Познавам личности и што се од различни градови ама преку Фб се запознале, па се земале и сега среќно живеат. Али никогаш не би ни прифатила некој за пријател а камоли да пишувам доколку приметам дека е лажен.
   
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.941
  Допаѓања:
  52.557
  Пол:
  Женски
  Веќе ми се случило, така да, би. И има ваква тема.
   
  На zokystanoevsky му/ѝ се допаѓа ова.
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.271
  Допаѓања:
  49.883
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.