1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали би мастурбирале со партнерот на камера?

Дискусија во 'Канта' започната од sladok-bitola, 15 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  дали би мастурбирале на камера со својот партнер? :geek:
   
 2. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.828
  Допаѓања:
  4.512
  Пол:
  Женски
 3. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  оти не ? :?:
   
 4. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.538
  Допаѓања:
  4.057
  Пол:
  Женски
  Добро што туку отвараш некои глупи теми ? пред некој ден твоја тема што кога ви се е*е сеа дали би го правеле ова ? прочепкај малку низ форум има тема за сајбер секс
   
 5. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  неможев да најдам |(
   
 6. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.828
  Допаѓања:
  4.512
  Пол:
  Женски
  оти не ? :?:[/quote]
  не сум по камери нешто ,плус кога може у живо со партнерот ;)
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.