Дали би предложиле секс први во врска?

Дискусија во 'Врски' започната од NEA, 8 јуни 2011.

 1. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.591
  Допаѓања:
  24.274
  Пол:
  Женски
  Зошто па да не доколку сакам, нема директно да предложам туку ќе го наведам на тоа кога ќе бидеме сами.:$
   
  На NEA и Petar80 им се допаѓа ова.
 2. cupcakeb

  cupcakeb Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2013
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
  Да, јас прва и предложив, зошто да не :wasntme:
   
  На NEA му/ѝ се допаѓа ова.