1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали згрешив ?

Дискусија во 'Канта' започната од milagirl, 2 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  се смував со едно дете (и уште се мувам ) но уште на 2 пат имавме односи дали погрепшив за брзата одлука ?Инаку детето го знам од порано и сериозно но само што испадна пред 6 месеци од врска дали постапив правилно ?
   
 2. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  пмош!!


  као прво насловот ти е утка пмош??! второ имаш правила на сајтов трето имаш соодветни теми за ова као четврто клуч молам..
  и као 5 лскнфлкслакс е така...
   
 3. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  пмош!!

  добро знаете ли одкога ке се зачлените да читате правила и дека не смеат вакви теми да се отвораат со ваков наслов? :@ и ако го сакаш зашто да си згрешила и зависи како ви е во врската
   
 4. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  мислам дека не си згрешила зависи од тоа дали го сакаш,дали имаш доверба во него.колку години имаш,мислам да не си премногу млада :) ако ти е убаво во врската не се грижи и терај си,ти си знаеш најубаво :)
   
 5. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  па 20 сега ќе полнам а и секако ми се свиѓа :) :)
   
 6. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  мислам дека не си згрешила,тамам си и ако ти е убаво не се секирај и продолжи си ;) :*
   
 7. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  фалааа ми даде надеж малку :* :*
   
  На wolf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  За брзо, навистина брзо е но ако го познаваш дечкото подолго време, мислам дека не си згрешила. Најверојатно и тој добро те знае, па нема да си помисли дека си лесна, или нешто од тој тип.
   
 9. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  Greskaaaaaaaaaa :swear:
   
 10. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.929
  Пол:
  Женски
  Како за вакви работи прашувате по форуми?? Па свесна си дека ќе чуеш секакви мислења, и што? Уште повеќе ќе се збуниш. Доволно си возрасна да процениш дали си згрешила дали не.
  Ај сепак да дадам мое мислење. Ако планираш само да се муваш, не си згрешила. Ако планираш нешто повеќе со него, малку прерано се случило али сепак зависи, времето ке си покаже се.
   
 11. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.