Дали знаевте дека?

Дискусија во 'Насмевка' започната од pink4ever, 19 ноември 2010.

 1. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
 2. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  34307618_1939832532714499_2150855175852523520_n.jpg 34468289_1940022629362156_9041242883516006400_n.jpg
   
  На hermosa, cresa-jagoda и winter flower им се допаѓа ова.
 3. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  35166886_1244419752359164_100643955762266112_n.jpg
   
  На hermosa, honest girl, orevka и 3 други им се допаѓа ова.
 4. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  35265222_1952084384822647_8725921644662489088_n.jpg 35348993_1952084601489292_1822060409843089408_n.jpg
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.784
  Пол:
  Женски
  Кога некому му недостасувате, постои веројатност од 80% дека таа личност ќе се појави во вашите соништа.


  Губењето на телефонот ја поттикнува истата реакција на телото и мозокот како кога би имале блиска средба со смртта.


  Вашиот потсвесен ум ги гледа и знае работите и пред вие да сте свесни за нив.


  Умот е најкреативен кога е најуморен.


  80% од сите разговори кои ги водите се однесуваат нa некакво жалење за нешто.


  Човечкиот ум не може да создава лица, па така, дури и кога мислите дека никогаш во животот не сте ја виделе личноста која ја сонувате, факт е дека тоа се случило, иако можеби било во дел од секунда.
   
  На winter flower, cresa-jagoda, *Ench@nted* и 2 други им се допаѓа ова.
 6. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  36297897_1841860372783212_3952084612057923584_n.jpg
   
  На winter flower, honest girl, La.loca и 3 други им се допаѓа ова.
 7. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  36448124_1977584295605989_564584149822734336_n.jpg
   
  На winter flower, Acka22 и honest girl им се допаѓа ова.
 8. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  36385977_1976872855677133_1410885804569395200_n.jpg
   
  На hermosa, IM.TMKQ, winter flower и 4 други им се допаѓа ова.
 9. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  Screenshot_10.png
   
  На winter flower, Acka22, La.loca и 2 други им се допаѓа ова.
 10. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.961
  Пол:
  Машки
  36791387_1989882287709523_3962502325817311232_n.jpg
   
  На winter flower и La.loca им се допаѓа ова.
 11. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.061
  Допаѓања:
  160.691
  Пол:
  Женски
  Не знаев каде да го ставам, ајде нека биде тука :D Многу ми се интересни вакви зборчиња 8-|

  [​IMG]
   
  На GoodGirl45 и Tejjy им се допаѓа ова.
 12. Tejjy

  Tejjy Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2018
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  168
  Пол:
  Женски
  Е ова ти е тоа ко ќе речеш неможам да опишам како се осеќам..
   
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.601
  Пол:
  Женски
  Сонот претставува хемиска реакција на чистење на мозокот од вишокот на податоци.
   
  На marchi-cool, KuklickaMoja, Lovelybaby<3 и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Cinderella13

  Cinderella13 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2020
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  18