1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали и колку пцуете?

Дискусија во 'Канта' започната од Smurfette.M, 8 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Smurfette.M

  Smurfette.M Популарен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  1.072
  Допаѓања:
  621
  барав ваква тема, ама не најдеов....се извинувам ако е дупла... :D

  Инспирација за темава добив после натпреварот со Доминиканската Република, а особено поради "судиите"...
  знам да си кажам онака по нешто...дури и на блиските, секако-на шала...а некогаш може и да не биде на шала...на пр. кога се карам со некого или ете за време на некои натпревари.... ;)
  Дали и вие пцуете? Колку често? За што?
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.