Дали повторно да бидам со него?

Дискусија во 'Разделби' започната од dzenita, 26 април 2011.

 1. shh.iloveu

  shh.iloveu Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  6
  Ова е за сите кои сакате да им се вратите на бившите.

  Никогаш не и се враќај на старат врска, бидејќи да била толку добра никогаш немало да заврши ;)
   
  На unhappyy и dzenita им се допаѓа ова.
 2. dzenita

  dzenita Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
 3. argentina

  argentina Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  10
  кој може да биде сериозно во врска на 15 години, ние на 15 години си игравме латик на улица чудни деца
   
  На unhappyy му/ѝ се допаѓа ова.