1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали постои приателство - женско и машко

Дискусија во 'Канта' започната од babyane18, 20 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. babyane18

  babyane18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Женски
  девојки дали некој има добар приател(машко) на кој може да му се довери како на приателка и да му ги кажува баш сите проблеми и случувања....... И дали има само приателство или со текон на времето има и нешто појче од приателство
   
 2. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  ај не туку отварај само нови теми прочитај малку има слични отворени теми
  постави си го таму прашањето vrski/ljubovni-problemi-i-soveti-t243/
   
 3. babyane18

  babyane18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Женски
  е ај да те послушам ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.