Дали со тој што сте сега заедно ви бил прв???

Дискусија во 'Канта' започната од Ulata, 1 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Епа моето прашање е јасно дали дечкото што сте сега заедно ви бил прв в кревет...мене да
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.