1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали според вас постои машко-женско пријателство?

Дискусија во 'Канта' започната од catqueen45, 13 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. catqueen45

  catqueen45 Нов член

  Се зачлени на:
  13 март 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Според мене мислам дека не постои машко женско пријателство без барем едниот да има чувства кон другиот. Можеби мали но на некој начин поради тие чувства ние воопшто се зближуваме. Некогаш тие остануваат, но некогаш ги криеме длабоко во нас со цел да не ја изгубиме таа личност. Како вие гледате на оваа тема?
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.962
  Допаѓања:
  75.644
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.