1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте за ЗА за секс со некој само за една вечер?

Дискусија во 'Канта' започната од Minnie93, 7 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Minnie93

  Minnie93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  50
  Дали до сега имате искусено секс со некого замо за една вечер и после тоа да си останете само пријатели(или да немате никакви контакти)? И како се чувствувате после тоа?
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
 3. Minnie93

  Minnie93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  50
  упс... нова сум
   
 4. Minnie93

  Minnie93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  50
  еј нека ми каже некој како да ја избришам темата... нова сум не знам а не мозам да се снајдам...
   
 5. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  Неможеш ти да ја избришеш, тоа ќе го направат модераторките ;)
   
 6. Minnie93

  Minnie93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  50
  хехех нека ја избришаат побрзо некако ми е непријатно....... :D :D :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.